عذرخواهی بابت غیبت در این چند روز. جشن امسال ما هم به خیر و خوشی تمام شد. شبهایی پر از خاطره. پر از عشق و صفا. شبی که داربست برپا شد ، فراموش نشدنی است. شور و شوق نوجوانان کانون ، خستگی ناپذیری بچه ها در آن گرما و شرجی طاقت فرسا به یاد خواهد ماند.

برای براگزاری جشن خیلی استرس داشتیم. تدارک بسیار زیادی دیده بودیم. از زولبیا بامیه تا شکلاتهای بسته بندی شده و شربت و گلاب و بادکنک و شاخه گل و بسته های فرهنگی و سی دی قرآنی بگیر تا کمکهای مردمی. این چند روز تا ساعت 2 صبح مشغول تزیین داربست و ... بودیم. خواب نداشتیم. آخه توی اون شلوغی و شور و شعف ، خواب معنایی نداشت. نوجوانان کانون خیلی زحمت کشیدند. اگه نبودن ما خیلی با مشکل مواجه بودیم. حدود 1500 بادکنک رو همین بچه ها باد کردن. پای داربست میموندن و مواظب وسایل بودن.شکلاتها رو بسته بندی کردن. بسته های فرهنگی رو آماده کردن و .....

دوستان عزیزم ، جوانان کانون هم سنگ تمام گذاشتن. اسم نمی برم. آخه نام از چه کسی ببرم؟ مگه یکی دو تا بودن؟ اتحادی وصف ناپذیر. چه شکوه و عظمتی بود. چه کار کردند این نسل جوان و نوجوان. همیشه اعتقاد عجیبی به این عزیزان داشتم و خواهم داشت. میدونستم که با وجود اینها هیچ مشکلی نخواهم داشت. در پذیرایی از مردم ، برخورد مودبانه و خوب، تقسیم وظایف و .... کولاک کردند!

همه بودند. همون که گفته بودم سالی یکبار دوستانمون رو میبینیم. مسئولین جشن آقایان توانا و پورمحمد تا عمر مدیونشان خواهم بود. خستگی نمی شناختند. مسئولیت رو به بهترین نحو انجام دادند. دست تک تک آنها را می بوسم و امیدوارم که منتظران واقعی آقا امام زمان باشیم.

تشکر و سپاس از بچه های تدارکات جشن ، گرافیک و طراحی ، مالی ، امنیت ، کلانتری 11 باغ زهرا ، راهنمایی و رانندگی ، شرکتها و نهادها و .... دوستان عزیز و برادران بزرگم در کانون قرآن. محبت شما رو هیچ وقت فراموش نخواهم کرد. تبریک میگم به تمامی شرکت کنندگان  و برندگان در طرح ختم صلوات.

تشکر از تمامی وبلاگ نویسان عزیز که در جشن ما سهیم بودند. جای همه شما سبز سبز سبز بود. از این که در طرح ختم صلوات شرکت نمودید جای بسی تشکر دارد. محبت شما رو هیچ وقت فراموش نخواهم کرد و امیدوارم که در برنامه های دیگر ما با حضور سبز خودتان ما رو سرفراز نمایید.

وبلاگهای برنده شده در طرح ختم صلوات:

وبلاگ  آسمان

وبلاگ در جستجوی گل نرگس

وبلاگ ردپا