سلام. هاشمی هستم مدیر وبلاگ مبصر!!عرض سلام و ادب.

 بالاخره زمان جشنواره فرا رسید. روزی که اعلام شد که برای ثبت نام شرکت کنید من جزو اولین وبلاگهایی بودم که نام نویسی کردم. سریع رفتم اسمم رو نوشتم که زودتر از همه جایزه رو بگیرم!!!! خدا میدونه که خیلی تلاش کردم که وبلاگم همیشه به روز باشه و بتونم مطالب ارزشمند و مفیدی ارائه بدم. انسان یا نباید کاری رو شروع کنه یا اینکه تا آخر ادامه بده و مفید واقع بشه. مهم نظر شماست که امیدوارم راضی بوده باشید و کم و کسری را بر ما ببخشید و انتقاد از ما رو هم فراموش نکنید.

نمیدونم ما هم جزو برترین ها هستیم یا نه. داوریها انجام شده و قراره پنجشنبه همین هفته اعلام بشه. امیدوارم این سعادت رو داشته باشم که دوستانم رو زیارت کنم. برنامه صبح برگزار میشه و من هم باید التماس کنم برای مرخصی که ببینم موافقت میشه یا نه.!!

لینک زیر هم مشخصات وبلاگ ماست برای شرکت درجشنواره. یه سر بزنید ممنون میشم.

http://web.bushehr-tebyan.ir/detail.php?id=10516_0_131_120_C

 

 و اما خبر: 

عبدالله رئیسی دبیر اجرایی اولین جشنواره استانی وب سایت ها و وبلاگ های استان بوشهر زمان برگزاری جشنواره و نمایشگاه را پنجشنبه 17 بهمن 87 اعلام کرد. 

رئیسی در گفت وگو با خبرنگار بوشهر تبیان افزود: نمایشگاه 40 وبلاگ برتر از ساعت 8 تا 9 صبح در سالن کتابخانه دیجیتالی اداره کل و نمایشگاه 40 وب سایت برتر از ساعت 9 تا 10 در همان سالن واقع در میدان امام برگزار می شود.

وی همچنین در ارتباط با زمان و مکان جشنواره گفت: جشنواره بلافاصله پس از اتمام نمایشگاه از ساعت 10 لغایت 12 ظهر در سالن شهید آوینی برگزار می شود.

رئیسی در بخشی از صحبت های خود ضمن تقدیر از وبلاگ ها و وب سایت های استانی که در این جشنواره شرکت کردند، در خصوص نحوه داوری و ارزیابی آثار افزود: کار داوری جشنواره را موسسه اینترنتی تبیان که یکی از بزرگترین موسسات کشور و خاورمیانه در حوزه رسانه الکترونیک و فضای مجازی میباشد انجام داده و دقت لازم در این زمینه صورت گرفته است.

ایشان همچنین ملاک های داوری را شامل بخش هایی چون: آیتم های فنی، مشخصات محتوایی، طراحی گرافیک، میزان بازدید، نوع پیوند و ... عنوان کرد و افزود: البته در داوری وب سایت ها برای بخش دولتی و آزاد معیارهای تخصصی و جداگانه ای نیز در نظر گرفته ایم که باعث دقت بیشتر در امر داوری شده است.

وی در رابطه با تعداد نحوه انتخاب و معرفی برترین های این جشنواره گفت: در این جشنواره از 3 وب سایت دولتی، 3 وب سایت غیردولتی و 3 وبلاگ برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.وی در پایان اظهار امیدواری کرد که برگزاری این جشنواره باعث رشد کیفی وب سایت ها و وبلاگ های استان شود.

به امید قهرمانی!!!!!