با عرض سلام و ادب به تمامی سروران گرامی:

بعد از ماه ها تاخیر بالاخره برگشتیم. در این مدت اتفاقات بسیاری در مسجدمان رخ داد و تلخ ترین آن هم، درگذشت دوست عزیزمان عبدالرضا بود که باورش برای ما هنوز هم سخت و جانسوز است.


راستی عمر انسان چه زود می گذرد. دوستیهایمان، اردوهایمان، مجالس و جشن عزاداری اهل بیت و ... یادش بخیر.

مروری بر فعالیتهای چند ماه اخیر و تجدید خاطره ای دوباره:

در اسفندماه ۸۶ بود که خبری رسید مبنی بر اینکه دو نفر از بسیجیان غواص در دریا غرق شده اند. خبر به اندازه کافی تلخ بود و با شنیدن نام دوستمان عبدالرضا، کمرمان شکست و هنوز که هنوز است باورش برایمان سخت است. روحش شاد و یادش گرامی.

قبول شدن بسیاری از بچه های مسجد در دانشگاه در رشته های کاردانی و کارشناسی از اتفاقات بسیار خوب مسجدمان بود.

ازدواج چند تن از اعضاء کانون نیز خبری مسرت بخش بود( آقای دهقانی مبارکه. . . ). به امید روزی که تمامی دوستان داماد بشوند.

مراسم جشن نیمه شعبان هم مانند سالهای قبل بسیار خوب برگزار شد. نورافشانی شب جشن در نوع خود خیلی با صفا بود. دست همه شما درد نکنه.

نماز عید سعید فطر بسار باشکوه برگزار شد.

اردوی ۱۱ روزه مشهد، که باورمان نمیشد که بتونیم بریم پابوس امام رضا(ع) با همکاری اعضاء کانون برگزار شد و جای دوستان خالی بود. ( آقای نجدیان رو هم یادی کنیم)

مراسم جشن عید غدیر، و اهداء ۱۳ عدد سکه طا و هدیه به بزرگان مسجد به همراه صرف شام، حرکتی قابل ستایش بود از جانب خادمین و جوانان مسجد.

مراسم زیارت عاشورا هم که از چند سال قبل پایه گذاری شده، امسال نیز داره بسیار خوب و با نظم برگزار میشه. در ضمن تمامی میزبانان سنگ تمام گذاشتن و به نحو مطلوب از عزاداران پذیرایی میکنن.

مسابقات فوتبال و حاشیه های آن هم به اندازه کافی جذاب بود!!!!!!!

دیگه چیزی یادم نمیاد.

بقیه مطالب رو میذارم به عهده شما. خواهشم اینه که هر مطلبی که جا افتاده، شما یادآوری کنید.

التماس دعا