سلام بر دوستان عزیز

طرفدار چه تیمی هستید؟ چه نتیجه ای رو برای تیم محبوبتون پیش بینی می کنید؟

همزمان با بازیهای جام جهانی ، تمام دنیا به تب و تاب میفته. ایرانیها هم مثل تمام دنیا این یک ماه از همه چی میگذرن و با لذت فراوان پای تلویزیون و به تماشای لحظات ناب فیلمبرداران و بازیکنان جام جهانی میشینن.

بچه های کانون ما هم هر کدوم تعصب خاصی به تیم محبوبشون دارن. از برزیل و آلمان و هلند ( که تیم محبوبمه ) ، طرفدار داره تا اسپانیا و انگلیس و ایتالیا.

قیافه ها بعد از باخت و برد تیم ها دیدنیه. عده ای از خوشحالی و برد تیمشون مقابل آرژانتین با لباس نارنجی میان بیرون !!! و عده ای هم بخاطر باختشون مقابل روسیه هیدینگ ، گوشی موبایلشون رو خاموش میکنن و از ناراحتی تا صبح توی خواب کابوس میبینن.

ویژه نامه گل و ایران ورزشی و همچنین چلچراغ رو به همین مناسبت تهیه کردم. همه اونا خوب بودن و متقاوت. از وحشتناکترین قیافه های جام جهانی نوشته بودن تا بهترین صحنه ها و معرفی تیمها و مصاحبه های گوناگون و مصاحبه ای از فردی که به تیم ملی خودمون در جام جهانی گل زد. ( گل به خودی )

حالا نمیدونیم با درس چکار کنیم. عاشق فوتبال باشی و امتحان اقتصاد کلان هم کنارش. من که وقتم رو تنظیم کردم برای ساعات بین بازی  20:30 تا 23. همین دو ساعت و خورده ای میخوام کولاک کنم!!!

مطالبی که تو این چند روز خوندم بیشتر در مورد ناامن بودن آفریفاست. حتی الآن هم مطلبی در مورد سرقت از 3 تا خبرنگاران پرتغالی و ... می خوندم. امیدوارم که کشورها با صلح و دوستی و بدون هیچ مشکلی تا پایان جام همراه باشند. 

کری خوندنها شروع شده. رفقام بهم زنگ میزنن و میگن که امسال تیمت قهرمانه. هلندت امسال تیم خوبیه.

 تا ببینیم چه شود.