جشنواره ای بی مهر، ضعیف و کسل کننده

جشنواره وبلاگها و وب سایتهای استان بوشهر

چهارشنبه عصری همراهمان زنگی خورد و خانمی اون ور خط گفت که از سازمان تبلبغات تماس میگیرم، شما جزو 40 وبلاگ برتر شناخته شده اید و روز پنجشنبه 17/11/87 ساعت 8 الی 9 برای نمایش وبلاگ تشریف بیاورید. عرض کردم که چرا صبح ؟ ما قشر کارمند و صبح ؟ گفتند که از رئیسی مسئول جشنواره بپرسید.

دو تا از بچه های کانون رو صبح اول وقت برای نمایش وبلاگ فرستادم سازمان تبلیغات. تا ساعت 10 مرتب با هم در تماس بودیم. میگفت که سید اینجا که هنوز هیچ خبری نیست. نه مسئولی، نه بازدیدکننده ای. ساعت 45/8 تماس گرفت و گفت که تازه دارن اسامی وبلاگها و مدیران وبلاگ رو پرینت میگرن برای چسباندن به کنار مانیتورها. !!!

یعنی بعد از این همه تاخیر در اجرای جشنواره و 45 دفییقه تاخیر در روز برنامه ، آقایون تازه یادشون افتاده که اسامی رو آماده کنن ؟ افسوس خوردم. تا ساعت 10 خودم رو رسوندم.

قرار بود مراسم اهداء جوایز و سخنرانی و خیر مقدم و... راس ساعت 10 شروع بشه. اینجا هم مراسم با نیم ساعت تاخیر آغاز شد. ( اوج نظم !! ).

استقبال از جشنواره نیز بسیار ضعیف بود. من قبلا هم پیامی برای مسئولین تبیان بوشهر فرستاده بودم که سعی کنید در روابط عمومی و اطلاع رسانی خوب عمل کنید که متاسفانه اینچنین نبود. ساعت برگزاری جشنواره هم خودش سر تا پا ایراد بود. خیلی از وبلاگنویسان استانی حضور نداشتند.

مجری برنامه مثل اینکه نیم ساعت قبل از مراسم بهشون اطلاع داده بودن که بیا و مجری گری کن. آقای هوشمند مجری برنامه بود. اصلا تسلط کافی نداشت. بعد از چندین بار تپق زدن ، اعلام کرد که دندان درد داشتم و مرا ببخشید!!. با خودمان گفتیم بابا جان شما که دندان درد دارید چرا مجری گری ؟ و شما مسئولین مراسم ، قحطی مجری که نبوده ؟

تا آخر مراسم ندونستیم صلوات بفرستیم یا کف بزنیم!!! در هر صورت چنان کسل کننده بود این مراسم که کسی حوصله تشویق هم نداشت. بی روح ترین قسمت مراسم هم اهداء جوایز بود.

به صراحت عرض کنم اگر برنامه در دست بنده و دوستانم بود با کمترین امکانات ، بهترین را به اجرا می گذاشتم.

داوران رو هم که ما آخرش متوجه نشدیم چه کسانی هستند. از تهران یا بوشهر.آقای رئیسی که فرمودند ما هم دخالتی در امر داوری داشته ایم و به ایشان راهنمایی نموده ایم.!!!

کاش امتیازات رو هم اعلام میکردن. مثلا وبلاگهای برتر، در زمینه قالب ، بازدیدکننده ، به روز بودن و... چه امتیازاتی کسب نموده اند.

خوش بحال کسانی که شرکت نکرده بودند. لااقل صبح پنجشنبه راحت به کارهای خودشون میرسیدن.

ما که هیچ مقامی کسب نکردیم. خودمون رو آماده میکنیم برای دفعات بعد و جشنواره های دیگر!!!!

در ضمن قالب وبلاگ ، سنخیت با موضوع ، بازدید کننده ، به روز بودن ، لینکهای مرتبط و محتویات فاخر از ملاکهای جشنواره بود که ما متاسفانه نداشتیم و اینو هم فهمیدیم!!!!!

راه خودمون رو به همین نحو ادامه میدهیم. امیدوارم که به لطف ایزد منان و همت دوستانم در کانون و محبت شما بازدیدکنندگان محترم و همسایه های خوبم ( لینکها ) کاری مردم پسند و اجتماعی ارائه دهیم.

این هم متن همدردی دوستانم که بعد از مراسم در محل کار دومم!! روی صندلی نصب کرده بودند:

عباس جان ، از دید ما تو قهرمانی ، تو بهترینی ، تو اولینی ، بزار...... هر کاری دلش خواست بکند.غمت مباد.

در آخر نیز به تمامی مدیران وبلاگها و وب سایتهای برتر تبریک عرض میکنم. امیدوارم در مراحل بالاتر نیز موفقیت کسب نمایند.

/ 34 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهرزاد

سلام به هموطنان بوشهری. همه جای ایران مال ماست. من خوشحالم که با شما آشنا شدم در بعضی موارد می خوام از کمک شما استفاده کنم. البته اگه شما مایل باشین. منتظرم.

عواسقلی چیش بلبلی خیلی گلی

مو میخوام بفهموم ایی عواسقلی چیش بلبلی خیلی گلی / چشن که این همه گیر سه پیچ داده به جشنواره / برو وبلاگ به روز کن جی که بیی سی ما ایی همه اراجیف بنویسی همی کارها میکنی که اصلا مقام (برج مقام ) نمیاری نه. برو به روز کن مگو اراجیف که دیگر ولاگ ها زدند سکه به جیف (جیب)

زيتون1

بسم الله الرحمن الرحیم ماست وکشمش(آفتاب خشگ) حضرت حجة الاسلام سیدمحموددعائی ازیاران وهمراهان امام خمینی درنجف اشرف وایران ومدیرموسسه روزنامه اطلاعات:«پس ازآنکه امام خمینی ازعراق قصدعزیمت به کویت داشت ودولت کویت مانع شدوصبح تاغروب ایشان رادرمرزبلاتکلیف گذاشتند به بصره برگشت وشب ماندوسپس روزبعدبه بغدادبرای پروازبه پاریس برگشتند،شب دربغداد درهتل محل تشریفات مقامات خارجی مارا مستقرکردندوزمان شام ازامام پرسیدندچه غذائی بیاوریم امام خمینی فرمودکمی ماست تازه وکشمش هم همراهم می باشد.لذاکارکنان هتل تعجب کرده بودندکه میهمان مهم است که اورااینجا پذیرائی میکننداما اینطوری شام میخورد.» ماست سردوتراست وکشمش گرم وخشگ.لذاتعادل اسیدوبازوسدیم ،پتاسیم رابرقراروانسان رابانشاط می سازد. ازامام رضاعلیه السلام نیزروایت شده که «اگرخواستیدماست بخوریدکه بیمارنشویدباآن زنیان بخورید» 22بهمن مبارک

مومنی

سلام خسته نباشید. این جشنواره چیزی جز اسم جشنواره نبود! یا حق.

حمیدرضا

برای پیروزی تیم ملی دعا کنیم . منتظرم [گل] یاعلی مدد[گل] دلم تنگ شده بود گفتم سلامی عرض کنم[قلب]

افشین انصاری(تیس تیس)

با سلام خدمت آقا سید خوبو مهربان و زحمت کشمون خدا قوت خسته نباشی.[تایید][تایید][تایید][دست][دست][دست][گل] امیدوارم که هر جا هستی در کنار کانون گرم خانواده موفق و سلامت و تندرست باشی. با این که اولین مرتبه ایست به وبلاگ سر میزنم,خداهیش خیلی حال کردم.بابا دس خوش خیلی کارت درسته کاری کردی کارستان. بیشتر از این مزاحمت نمیشم.انشااله شبهای آینده بیشتر سر میزنم. با آرزوی سربلندی و موفقیت برای تو دوست عزیز.یا علی مدد یا حق خداحافظ و در آخر انسان باید هر روز زندگی کند به امید این که یک روز بمیرد نه این که هر روز بمیرد به امید این که یک روز زندگی کند[قلب][گل][گل][گل][تماس]

افشین انصاری(تیس تیس)

انشا اله روز جمعه2/12/1387 تمام فوتبال دوستان برای حمایت از تیم شاهین پارس جنوبی خصوصا برو بچهای مسجد ابوالفضل(ع) برای تشویق تیم محبوبشان به استادیوم بیان. تیم شاهین 100% با حمایت تماشاگرانش سال آینده در لیگ برتر حاظر خواهد بود.ما به لیگ برتر سلام خواهیم کرد[تایید][تایید][تایید][تایید]

کامران نظری

با عرض سلام و خسته نباشيد لطفا سايت ما را بررسي نماييد و جهت حمايت از سايت هاي استان و در صورت مقدور بودن لينك سايت ما را در وب سایت خود قرار دهيد. با تشكر http://www.shahreketab.ir/

کامران نظری

با عرض سلام و خسته نباشيد خواهشمند است سايت ما را بررسي نماييد و جهت حمايت از سايت هاي استان و در صورت مقدور بودن لينك سايت ما را در وب سایت خود قرار دهيد. با تشكر http://www.shahreketab.ir/ شما هم مي توانيد با مراجعه با سايت ما سايت خود را به ديگران معرفي نماييد http://www.shahreketab.ir/forum/?showforum=8