ما برگشتیم

با عرض سلام و ادب به تمامی سروران گرامی:

بعد از ماه ها تاخیر بالاخره برگشتیم. در این مدت اتفاقات بسیاری در مسجدمان رخ داد و تلخ ترین آن هم، درگذشت دوست عزیزمان عبدالرضا بود که باورش برای ما هنوز هم سخت و جانسوز است.

6jpsf45.jpg

راستی عمر انسان چه زود می گذرد. دوستیهایمان، اردوهایمان، مجالس و جشن عزاداری اهل بیت و ... یادش بخیر.

مروری بر فعالیتهای چند ماه اخیر و تجدید خاطره ای دوباره:

در اسفندماه ۸۶ بود که خبری رسید مبنی بر اینکه دو نفر از بسیجیان غواص در دریا غرق شده اند. خبر به اندازه کافی تلخ بود و با شنیدن نام دوستمان عبدالرضا، کمرمان شکست و هنوز که هنوز است باورش برایمان سخت است. روحش شاد و یادش گرامی.

قبول شدن بسیاری از بچه های مسجد در دانشگاه در رشته های کاردانی و کارشناسی از اتفاقات بسیار خوب مسجدمان بود.

ازدواج چند تن از اعضاء کانون نیز خبری مسرت بخش بود( آقای دهقانی مبارکه. . . ). به امید روزی که تمامی دوستان داماد بشوند.

مراسم جشن نیمه شعبان هم مانند سالهای قبل بسیار خوب برگزار شد. نورافشانی شب جشن در نوع خود خیلی با صفا بود. دست همه شما درد نکنه.

نماز عید سعید فطر بسار باشکوه برگزار شد.

اردوی ۱۱ روزه مشهد، که باورمان نمیشد که بتونیم بریم پابوس امام رضا(ع) با همکاری اعضاء کانون برگزار شد و جای دوستان خالی بود. ( آقای نجدیان رو هم یادی کنیم)

مراسم جشن عید غدیر، و اهداء ۱۳ عدد سکه طا و هدیه به بزرگان مسجد به همراه صرف شام، حرکتی قابل ستایش بود از جانب خادمین و جوانان مسجد.

مراسم زیارت عاشورا هم که از چند سال قبل پایه گذاری شده، امسال نیز داره بسیار خوب و با نظم برگزار میشه. در ضمن تمامی میزبانان سنگ تمام گذاشتن و به نحو مطلوب از عزاداران پذیرایی میکنن.

مسابقات فوتبال و حاشیه های آن هم به اندازه کافی جذاب بود!!!!!!!

دیگه چیزی یادم نمیاد.

بقیه مطالب رو میذارم به عهده شما. خواهشم اینه که هر مطلبی که جا افتاده، شما یادآوری کنید.

التماس دعا

/ 3 نظر / 4 بازدید
علی سليمانی

ضمن عرض سلام و خسته نباشيد راه اندازی دوباره وبلاگ تبريک عرض می نمايم و برای شما عزيزان آرزوی موفقيت دارم . در ضمن چند تا عکس از وبلاگ جهت چاپ در نشريه برداشتم

عليرضا انصاری

تبريک جهت راه اندازی وبلاگ اميدوارم که اين تلاش تداوم داشته باشد عکس های بيشتری در وبلاگ بکار ببريد

به تو ررررررربطی نداره

یه چیز یادت رفت در طی چندین سال پول شویی هایی در مسجد اتفاق افتاد که متاسفانه کسی توجهی نکرد حالا می فکر کردین ایی پولهای سکه از کجا اومده فکر کردین خپلو با پول خوش ایی چیزها رو گرفته سخت در اشتباهین می سیچه یه بنده خدایی رفته زن گرفته چون میخواد بوچوکه حالا سیچه تا الان نرفته در تعجبم در ضمن به بجه ها توصیه میکنم که برن از صندوق وام بگیرن وو پولش پس ندن چون اگه پشت گوششون دیدن پولهاشون رو هم میبینن از فرصت استفاده کنین اگه دیر بجنبین فردا پولهتون اونور ابه