عصر پرتغالی

سلام. ایام به کام

چقدر رادیو گوش میدید؟ اصلا اهل رادیو هم هستید یا نه ؟

من که بیشتر رادیو رو  هنگام رانندگی گوش میدم. اون هم رادیو جوان و برنامه متنوع و آموزنده عصر پرتغالی  با اجرای دوست داشتنی آقای دوستی.

نمیخوام درباره کیفیت برنامه صحبت کنم. فقط اتفاقی که چند روز پیش در همین برنامه افتاد رو براتون تعریف میکنم.

معمولا توی تلویزیون و رادیو ، تا یه موسیقی پخش میشه ، فوری مجری برنامه شروع میکنه به تعریف و تمجید و ....

اما برنامه عصر پرتغالی یه بعدازظهری آهنگ غمگین و کسل کننده ای رو پخش کرد. از اون آهنگهایی که در اون از آسمون تیره و تار و هوای گرفته و سیاه و .... یهو آقای دوستی با اون صدای لطیفش اومد و گفت که : بابا این چه آهنگیه گذاشتید. آقای تهیه کننده محترم ، چرا در بین این همه آهنگ شاد ، اینو انتخاب کردید. بابا چرا همش از آسمون تار و بدهکاری و قسط و بدبختی و ... آهنگی بذارید که مردم دلشون باز بشه ،‌دیگه از این آهنگها رو پخش نکنید.

کلی کیفول شدم !! گفتم دمت گرم. انصافا که خوب اومدی. آدم که بیخود نباید از چیزی تعریف کنه. اون هم مجری یه برنامه ای که مشتریهای پروپاقرص خودش رو داره.

/ 5 نظر / 22 بازدید
ساناز صلح دوست

سلام عصر که نه بعد از ظهر پرتقالی شما به خیر رادیو گوش نمی دم نمی دونم چرا اما گوش نمی دم دلم از اون قالی ها که تو صحن حرم پهنه خواست توی صحن جمهوری بعد از نماز مغرب چقدر دلم تنگه برای حال و هواش

::ایمان زنده بودی::

سلام.استادی میگفت بررسی کردیم 90 درصد موسیقی های تولیدی محتوای غمگین یا ناامید کننده دارند.حتی اونهایی که ریتم شادی دارند.این یک فاجعه است.قبول داری؟؟ با موضوع توسعه بروز کردم.

بهنام

سلام خوبی؟ امنحان زبان چطور بود؟[لبخند] [گل]

حسین

سلام اره دیکه تمام زندکگی ما خودش غمه اگه اهنگاش هم غمیگن باشه که البته ما باید با تلاش و کوشش اهنگ زندگی خودمونو شاد کنیم مثلا از بچه های مسجد پول وام نگیریم یا هر دقیقه پیام ندیم که برادر بزرگوار التماس دعا منظور از دعا همونه دیگه