یکشنبه 20 مرداد

بعداز ظهر رفتم پیشایمان برای بستن نشریه. همون نشریه ای که برای شب نیمه شعبان بین مردم تقسیم خواهیم کرد. ایرادات برطرف شد و برای ارسال به چاپ آماده گردید. مغرب اومدم مسجد برای نماز. مجتبی گفت که آقای جلالی گیره ها رو آورده. آقای جلالی چند سالیه که باهاشون آشنا شدم. دوستی عزیز و بزرگوار که خیلی با محبت هستند و مانند همیشه در جشنهای نیمه شعبان هیچی کم نمیزارن.

گیره ها برای شناسایی بچه هاست تو شب نیمه شعبان. به ایمان زنگ زدم که طرحی رو آماده کنه برای این گیره ها. چند نفر از مسجدی ها کمکهای نقدی خودشونو تحویل دادن. صابردشتی هم کارهای امروز خودش رو به ما گفت و هنوز هم پیگیر کارهاست.

علی توانا پیگیر بادکنکها بود. یه زنگ زدیم به حمید جمهوری و شماره بارنامه رو داد. من هم تماس گرفتم با عادل رضایی جهت پیگیری.

آقا منوچهر هم بود. دوستی که از اولین سال برگزاری جشن نیمه شعبان با بچه ها آشنا شده. پا به پای ما داره کارها رو انجام میده. بازم با دست پر اومده بود. اسامی شرکت کنندگان در طرح صلوات رو آورده بود برای تایپ. نیمچه جلسه ای هم گرفتیم با دوستان برای شب جشن. ساعت ٢٢ بود که هر کس رفت دنبال زندگیش.

/ 8 نظر / 4 بازدید
روح و ریحان

سلام خوبيد خوشحالم از اشناييتون وبلاگ موثر و ارزشمندي داريد با بحث "طرح سوال!" در وبلاگ روح و ريحان منتظر نظرات متفکرانه و دقيق شما هستم اميد وارم در مسير اهل بيت ثابت قدم باشيد [گل]

حسین روزبه

سلام خدا قبول کنه یه مدتی که نبودم رفته بودم مکه صلوات ها را می فرستم

حسین روزبه

سلام خدا قبول کنه یه مدتی که نبودم رفته بودم مکه صلوات ها را می فرستم

حسین روزبه

[گل]سلام خدا قبول کنه یه مدتی که نبودم رفته بودم مکه صلوات ها را می فرستم

حسین روزبه

[گل]سلام خدا قبول کنه یه مدتی که نبودم رفته بودم مکه صلوات ها را می فرستم

زهرا

سلام با لینکتون موافقم مرسی

وبلاگ در جستجوی گل نرگس ارواخنا فدا

من گلهای زیادی را دیده ام.... من گل لاله را می شناسم.. گل نسترن را... گل شقایق را... با گل مریم و سوسن همنشین بوده ام... اما! هیچ گلی برای من گل نرگس نمی شود من عاشق و دیوانه گل نرگسم. با خود عهد بسته ام تا آن هنگام که در سرزمین گل نرگس هست دیگر از عشق گل نرگس با هیچ گلی سخن نگویم. تو خود بگو که آیا تا وقتی وجود گل نرگس ارواحنا فدا هست می توان عاشق و دلباخته گل دیگری شد. من گلهای زیادی را دیده ام.... اما هیچ کدامشان برای من گل نرگس نمی شود. گل یگانه تنها نوازشگر من!...."مهدی". در ضیافت تولدت... خاک در شکوه جنبشی دگر... رخت زرد خویش را درید.... و تکان تازه ای به خویش داد... هم بدین سبب به رود زد... تا غبار تاخت ستمگران دهر را.... دگر گذر آب شستشو دهد. انتظار سهم ماست... اعتراض نیز... ما ظهور تو را به انتظار.. با طلوع هر سپیده آه می کشیم.

ابوالقاسم بهزادي

سلام عليكم دوستان گرامي التماس دعا فراموش نكنيد ما را هم دعا بفرماييد. ابوالقاسم بهزادي