سایتهای خلاف

خبردار شدیم که تعدادی از عوامل راه اندازی سایتهای خلاف و مستهجن شناسایی و دستگیر شدن. تلویزیون هم اطلاع رسانی  داشت و اکثر مردم فکر کنم این برنامه رو دیده باشن.

از یه طرف خوشحال و از طرفی هم ناراحت شدم. خوشحال از اینکه کسانی رو دستگیر کردن که عامل انحراف خیلی از جوونهای ناز کشور ما بودن. حالا خیلی ها هم میگن که جوونها میخواستن خودشون سراغ این مسائل نرن. این درست. ولی اینها کسانی بودن که زمینه ساز انحراف بودند اون هم با هزینه کم و دسترسی سریع.

و ناراحت اینکه چرا جوانهای ما به این سادگی گول میخورن. خانم و آقایی که عامل این سایتها هستید ، اینکه چند تا عکس عریان و یا چندین مطلب شهوت انگیز بذاری تو اینترنت این افتخاره ؟ آخه این شد کار ؟ شد زندگی ؟ چه لذتی داره برای شما ؟ این که یه بچه ایرونی رو به فساد بکشی هنره ؟

تاثیر میذاره. چرا دروغ بگیم. فکرمون رو منحرف میکنه. وظیفه ما چیه ؟

/ 19 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

سلام هميشه از خداي بزرگ بخواهيم كه خودش امور و دنيا و اخرتمونو پيش ببره و نگهدار و مواظبمون باشه

سارا

سلام هميشه از خداي بزرگ بخواهيم كه خودش امور و دنيا و اخرتمونو پيش ببره و نگهدار و مواظبمون باشه

سارا

سلام ممنون که افتخار دادید و امدیدی خوبید براتون ارزو سلامتی دارم

م

چه میشود گفت؟ اگاه تر شویم ... [گل]

مهتاب

هر چی می کشیم از نا آگاهی و شاید ضعف ایمانمون باشه . در مسیر الهی باشیم

Mobina

سلام آقا سيد تندرست باشيد و هميشه با خداو همواره بيادش باشيم...التماس دعا...حق يارتان

مهرزاد

سلام. بنده آپ هستم با 5 تا پست. در ضمن مطالبتون کاملا زیباست و درست. یا علی.

رضا

روز من عید من است/ سلام بر استادعزیزم .......................... اي معلم ، اي مؤثر ، اي مهربان در پيشگاهت علم و ادب زا نو مي زند و قد فلك سر خم مي كند و علي (ع) بندگي 00000 اي پاروي قايق خوشبختي در گرداگرد طوفان حوادث جهل و بد بختي و اي طلايه دار زندگي زنده دلان و احياء كننده ارواح تشنه و مرده كوردلان با تو مي آيم و باتو مي مانم و اشكهاي سوزان تو را برچهره فروزان از تحمل فقر وناداري از فرش تاعرش سفيرمي زنم0 بمان تا بمانيم در سايه سار زلال مهر و محبت و صفا بادلهاي آكنده از اندوه تلاطم ناملايمات جوروجفا بخوان تابخوانيم و برسانيم آوازمان رابه دشت ، در هياهوي پر جنب و جوش كوه و آبشار و بنويسيم بر تارك كهكشان اميد و آسمان عشق در بيستون فرهاد گونه استوار و ستبر اراده راست قامتان تاريخ 000000000 كه دوستت داريم و در يك كلام دوستت داريم هدیه ای ناچیز به معلمان عزیزم افتخار شاگردی دارد: رضا دهقا ني

امید ملت / میرحسین موسوی

با سلام خدمت شما دوست عزیز برای حمایت از میرحسین موسوی لطفا لینک امید ملت را با عنوان میرحسین موسوی در وب سایت خود قرار دهید و برای اینکه نام شما در فهرست حامیان موسوی ثبت گردد و از مزایای آن در آینده بهره مند شوید به وسیله همین سایت و در قسمت تماس با ما به ما اطلاع دهید تا در صورت لزوم با شما تماس گرفته شود. امید است که با حمایت شما هموطنان گرامی شایسته ترین و اصلح ترین فرد پیروز این انتخابات گردد، دوست عزیز به حمایت شما نیاز داریم و متقابلا حمایتتان خواهیم کرد. با تشکر: امید ملت / از طرف میرحسین موسوی