عکسی بسیار خاطره انگیز و جنجالی

در مورخ ۲۶/۸/۸۵ جلسه ای بسیار پرهیجان در مسجد برگزار شد. در این جلسه که بیش از دو  ساعت به طول انجامید، تمامی بچه ها حتی غیر فوتبالی ها هم در آن حضور داشتند. برای انتخاب مسئول ورزش مسجد، قرار بر این بود که کاندیداها خود را معرفی کنند. بعد از کش و قوس زیاد و مسائل حاشیه ای فراوانی که پیش آمد و در نوع خود بی نظیر بود، افشین انصاری و مرحوم عبدالرضا تارات کاندیدا شدند.

بعد از صحبتهای دوستان و اظهار نظرهای مختلف، رٍأی گیری انجام شد. طرفداران در دو جناح، آرام و قرار نداشتند و همه منتظر نتیجه آرا بودند. کار به اینجا رسیده بود که حتی افرادی در جلسه بودند که ما تا بحال آنها را ندیده بودیم و از رای دادن آنها نیز خودداری بعمل آمد.

شروع به شمارش آرا نمودیم، هر دو کاندید به موازات هم پیش میرفتند. دلهره، هیجان و اضطراب همه را فرا گرفته بود. نتایج در تابلو درج می شد. یکی عبدالرضا و یکی افشین. همینطور پیش رفتیم تا نتیجه عجیب بدست آمد. هر دو با آرای مساوی انتخاب شدند و هر دو جناح با خوشحالی و شعف وصف ناپذیر، جلسه را ترک گفتند.

قبل از ترک جلسه، صورتجلسه ای تنظیم و به امضاء تمامی حاضرین رسید. حال از آن جلسه خاطره ها برای ما به یادگار مونده. عبدالرضا رو یادتون هست، با چهره ای خونسرد و مصمم برای قبول این مسئولیت در آن جلسه نشسته بود. حیف و صد حیف که خیلی زود از بین ما رفت.

از آن صورتجلسه در همان شب، عکسی انداختم تا بعنوان یادگار نگه دارم. این عکس رو شما هم ببینید و حتما لذت خواهید برد.

 عکس صورتجلسه

 

/ 0 نظر / 3 بازدید