شبکه 2 و جشن غدیر

سلام دوستان. امید اینکه عید خوبی را پشت سر گذاشته باشید. ما سادات هم که در روز عید به خیلی ها عیدی دادیم. جای شما سبز.

دیروز نشستم پای تلویزیون ببینم برای روز عید چه برنامه هایی برامون تدارک دیدن. مثل همیشه برنامه فیتیله یه جورایی بیشتر به ما چسبید. یه جنگی هم بود که آقایان خمسه و احمدزاده مجری اون بودن.

اما اون چیزی که باعث شد این مطلب رو امروز بنویسم ، یکی از برنامه های زنده این جنگ ، گروه سرود ناشنوایان بود که اجرایی زیبا و بی نظیر داشت. چندین زن و مرد دوتا دوتا هر کدوم لباس محلی یکی از شهرهای کشورمون رو پوشیده بودن و با حرکات دست ، سرود محلی همان شهر رو اجرا میکردن. آخرین گروه هم که لباس عربی پوشیده بودن ، سرود سامی یوسف ( یا رب العالمین ) رو هنرنمایی کردن. چهره مربی گروه هم در نوع خودش دیدنی بود. چنان با شور و با احساس اجرا میشد که اشک شوق ما رو هم درآورد.

در آخر هم همه گروه ها اومدن جلوی دوربین و سرود زیبایی در مورد کشورمون رو با همون حرکات دست نمایش دادن. تو همین موقع هم آقای خمسه هم اومد میان این عزیزان و پرچم ایران رو تکون میداد که صحنه ای دیدنی رو بوجود آورد.

تبریک میگم. هم به این هنرمندان ناشنوا و هم به شبکه ٢ و انتخاب بجایی که داشتن. جلد مجلات، و خیلی از هفته نامه ها و .... مختص یه عده بازیگر زن و مرد شده که بخاطر چهره هاشون همیشه صفحات رو به خودشون اختصاص دادن. غافل از اینکه خیلی از هنرمندان عزیزمون در خیلی از رشته ها ، به فراموشی سپرده شدن. 

/ 7 نظر / 4 بازدید
بيتا

عيد شما هم مبارك باشه. اگه يادتون موند براي منهم دعا كنيد [گل]

حمیدرضا

سلام خوبی عیدت مبارک باعذر معذرت دوباره در پرشین بلاگ هستم. منتظرم[گل]

مومنی

سلام عیدتون مبارک جشن بزرگ غدیر کنار ساحل نیلگون خلیج همیشه فارس برگزار شد. جاتون سبز

E30united

عیدت مبارک[نیشخند] نیستی؟؟ نظر نمیدی دیگه؟؟[قهر] باهات قهرم به مامانمم میگم[قهر][عصبانی][ناراحت]

احمدی

سلام خوشا به حال دوستانی که از این محفل شادی سینه فراخی و گشاده دستی بر چیند و از علی آموزند اخلاص عمل [گل][گل][گل]

Mobina

بنام رب عزیز سلام دوست گرامی در آدینه ای دیگرچشم به راه آمدنت هستیم مهدی جان ...الا که ذکر خدایی ، خدا کند که بیایی... همیشه با خدا و همواره بیادش باشیم التماس دعا یا حق/یا مهدی عج/یا علی