عنایت حضرت معصومه(س) به بنده

حضرت معصومه س

 

 

 

 

 

سال قبل در زمین فوتبال ضربه بدی به پاهام وارد شد. ضربه چنان بود که دنیا جلوی چشام تیره و تار شد و از ناحیه پشت زانوی چپ به شدت احساس درد میکردم. جالب اینجاست که زانوی پای راستم هم در یک حادثه!!! در سال قبل به تیغ جراحی سپرده بودم. و جالبتر اینه که مشغول تدارک جشن ازدواج هم بودم.

شب رو با صلوات و دعا به صبح رسوندم. خواستم برم محل کار، دیدم نمیتونم راه برم. خیلی برام سخت و دردآور بود. قبلا تجربه کرده بودم. بیش از دو ماه در استراحت بودم تا بهبود پیدا کردم.

پناه بردم به حضرت معصومه (س). شبکه ٢ هنگام نماز ظهر داشت بصورت مستقیم تصاویر حرم حضرت معصومه (س ) رو نشون میداد. همینجور که داشتم این صحنه ها رو میدیدم، دلم رفت طرف حرم. خیلی با حضرت معصومه (س) حرف زدم. خیلی التماس کردم.

رفتم دکتر ابوالقاسمیان. دکتر بسیار مودب و خوش برخورد و وارد به کار که پای من رو هم خودش عمل کرده بود. ایشون تا عکس پاهام رو دید گفت که خیلی احتیاط کن. بهانه ای شد که از این دکتر بزرگوار هم تشکری کرده باشم.

خلاصه دو ، سه روزی مرتب شبکه ٢ رو هنگام نماز ظهر از دست نمیدادم. تا اینکه خود حضرت معصومه (س) عنایت فرمودند و بعد از یکهفته تونستم راه برم. شاید تو اون شرایط هیچکس درک نمیکرد که بر من چه میگذره. بجز خدای متعال و حضرت معصومه(س).

در سالروز وفات این بزرگوار، اومدم که هم تسلیتی عرض کنم به شما عزیزان و هم یادی کرده باشم از محبت بیکران اهل بیت(ع) نسبت به ما بندگان.

/ 16 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قصه ناتمام

آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند آیا شود که گوشه چشمی به ما کنند؟

عرفان

سلام اول ممنون از حضور شما دوم خوشحالم که وبلاگم برای شما مفید و سوم سال نو مبارک و چهارم همیشه منتظر قدوم شما هستم. در آخر که باید اول بیان میشد لعنت خدا برکسی که منکر رحمت و لطف ائمه و اولاد اونها باشن. قربون اقا امام رضا برم که کریم بودنش مثل اقام امام حسن مجتبی(ع) و خوب این اقا بایدم خواهری چون حضرت معصومه (س) داشته باشه. منم زیاد قم میرم و همیشه مورد عنایت و لطف این بانوی گرامی بودم. خداروشکر انشاا... همیشه سلامت باشید و خوشبخت.

sajad

متاسفانه 90 رو ندیدم... بالاخره کهن اومد ببنیم چه خواهد شد اما من که چشمم آب نمی خوره تو این وضعیت کاری برای این تیم کرد... البته بازم چیزی معلوم نیست هر چند که ما از ته دل دعا می کنیم که تیم جهانی بشه... یا علی[گل]

نوری

سلام مطلب جالبی بود.

مژگان

ممنون از اینکه به وبلاگم سر زدی... ولی موافق نیستم که طلاق گرفته بودن خب!!!!!!!!!!!!![ابرو]

حاج محسن

بچه ها کی حاضره با وبلاگش در ستاد مجازی حمایت از میرحسین موسوی شرکت کنه؟ هرکس حاضره به سوالات زیر جواب بده: ١-آیا نیاز به یک وبلاگ مرکزی هست ؟ ٢-آیا نیاز به مراکز فرعی هم هست ؟ ٣-وظیفه ستاد مرکزی و ستاد های فرعی و مستقل چی باید باشه ؟ -معرفی اجمالی صاحب وبلاگ ؟ -علت مشارکت صاحب وبلاک در تشکیل ستاد مجازی به نفع میرحسین ؟ -معرفی مزایای میرحسین ؟ -آفت های احتمالی دولت میرحسین درصورت پیروزی؟ -جمع آوری ابهامات سایرین و انتقال آن به سایت "قلم نیوز" ؟ -ایجاد چالش بین موافقین و مخالفین (ضمن رعایت اخلاق انتخاباتی) ؟ -کامنت گذاری در "وب" دیگران برای دعوت از آنها به مشارکت در انتخابات؟

ا.ز

به به

آخرین گناهکار

سلام دوست عزیز ماه عاشقان بر دوستان امام علی(ع)مبارک من وب مو به روز کردم یه سری بزن

آخرین گناهکار

سلام دوست عزیز ماه عاشقان بر دوستان امام علی(ع)مبارک من وب مو به روز کردم یه سری بزن