کتاب

سلام و عرض ادب.

همیشه آرزوم بوده که نمایشگاه بین المللی  کتاب که برگزار میشه ، من هم یکی از بازدیدکنندگان باشم. تا به الآن که به این آرزو نرسیدیم.

به خاطر این که از کتابخوانها عقب نیفتیم ، گفتیم بریم و یه کتاب ارزون قیمتی!! بخریم و مطالعه کنیم. دریغ از یه کتابفروشی خوب توی بوشهر. تمام کتابفروشیها رو گشتم. بزرگترینش که وقتی افتتاح شد بسی خوشحال شدیم. ولی الآن از ۴ طبقه رسیده به نصف یه اتاق. یعنی ورشکست. بقیه هم که اصلا یا به روز نیستن یا اینکه درآمدشون به نوشت افراره و ... کنارش هم کتابی میفروشن. و یا اینکه کتاب رو جوری صف دادن که وقتی کتابی رو خواستی باید حتما بخری و گرنه فروشنده یه چیزی بارت میکنه.

بالاخره یه کتابفروشی دست دومی پیدا کردیم و کتابی به اسم (( قرن من ))  رو خریدم. روی جلد کتاب هم نوشته شده بود (( تقدیم به تو که حضورت گرمابخش زندگیم شد!!!)) تا همسرم اینو دید نگاهی به من کرد و منم گفتم بخدا از کتابفروشی دست دوم خردیدم و شکر خدا بخیر گذشت.

کاش نمایشگاهها رو هر سری توی شهرهای مختلف برگزار میکردن. البته سخته. ولی چیز نشد نداره. شاید ار بار ترافیک تهران هم کم بشه و دعایی هم جون ما کردن.

مسئولین عزیز بوشهر. خداییش بوشهر از لحاظ فرهنگی ، کم کاری در اون زیاده. همت کنید و بوشهر رو تکونی بدید. چرا نباید یه کتابفروش خوب و ترو تمیز و بزرگ و به روزی داشته باشیم؟ ناسلامتی بزرگترین دانشگاه خاورمیانه تو بوشهره.

خلاصه خوش بحال شما تهرونیها. همه جور تفریح دارین. نمایشگاههای قرآن و الکامپ و کتاب و ماشین و ... خوش بحال روزگار.

پاینده باشید.  s.a.h

/ 4 نظر / 16 بازدید
رامین نظامی

سید در عوض من اومدم تهران الان 4 روزه که هر روز دارم میرم نمایشگاه به اندازه یک سالم کتاب درسی و آموزشی و ... خریدم. جای شما و بچه ها خالیه .

حسین

حله بزرگترین دانشگاه خاورمیانه حله دانشگاه خومون بگی بزرگترین کویر خاورمیانه خیلی بیشتر روش میاد در هر صورت منم موافقم که هیچ توجهی به امرو فرهنگی در استان نمیشه راستی باقی موندن شاهین بوشهر تو لیگ برتر رو خدمت تمام بوشهری های فوتبال دوست تبریک عرض میکنم به امید قهرمانی در اسیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

کتاب فروشی دانشگاه

کتاب فروشی دانشگاه آزاد واقع در دانشگاه آزاد بوشهر و کتابفروشی اشراق واقع در بهمنی در خدمت شما هستیم. البته کتب دانشگاهی