جلسه ای بی نظیر و پربار

دیشب ۲۷/۱/۸۷ جلسه ای در مسجد برگزار شد. در این جلسه که از ساعت ۲۱ تا ۱ بامداد ادامه داشت؛ اکثر دست اندرکاران در امر مسجد حضور داشتند. موضوع بحث جلسه ؛ در باب نقاط قوت و ضعف عزیزان در برنامه های مسجد بود. از کانون قرآن تا کانون فرهنگی و ورزش که خود جلسه ای دیگر راطلبید. ایرادات گفته شد؛ پیشنهادات ارائه شد ؛ و به نحو بسیار شایسته ای دوستان به نقد یکدیگر پرداختند.
در بین جلسه نیز به مدت ۵ دقیقه تنفس داده شد که خیلی بجا بود. در پایان جلسه نیز همگی از بابت صحبتها از هم عذرخواهی و به روبوسی یکدیگر پرداختند.
خوشحالم از این که در جلسه ای که به مدت ۴ ساعت بطول انجامید و خستگی در چهره ها نیز نمایان بود ؛ بچه ها با حوصله و سعه صدر تحمل نمودند و با خیر و خوشی به پایان رسید.


موضوعات مورد بحث جلسه:
رعایت احترام به یکدیگر و مشورت در کارها - تیم فوتبال مسجد- کانون قرآن- کانون فرهنگی - مسئولین ورزش -  نماز جماعت - و برنامه های اجرایی دیگر.


عکسهای جلسه نیز در فرصتی دیگر قرار خواهیم داد.

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسی

از اینکه در کنار سعید خورده بین بازی می کنم خیلی خوشهالم

یک دوست

منم از اینکه این جلسه برگزار شد خوشحالم...ولی مشکلات بدی رو احساس می کنم-خدا به خیر کنه-----بوی تفرقه می آد[سوال]

فینگیلی

اقای جواد پیکر لطفآ از این حرفهای یمن یه قاز دیگر صحبت نکنید چون خریدار نداره . آقای جواد پیکر در مورد 10مرد صحبت کردمثل اینکه بقیه نامردن بجز این 10 آقا. آقای جواد پیکر یادش نبود که همه ماشینها یه چرخ زاپاس دارند( جهت اطلاع جواد پیکر مربی تیم مسجد)آقای جواد پیکر شما وقتی با ماشینتون می خواهید بروید سفر نکنه بدون زاپاس می رید لابد دور لاستکات پلاستیک می بندید تا کثیف نشه . آقای یوسفی قرار بودجلسه فوتبال برگزار کنه ولی اینم دروغگو از آب در اومدآقای به اصطلاح حاجی جوان که واقعآ برای مسجد ابولفضل باعث تاسف است . اقای یوسفی شما یک فرد ترسو و بزدلی و... هستید که با فشار روی شما توانستند جلسه فوتبال رو ماست مالی کنند .[قهر][قهر][قهر][قهر][قهر]

مندنی

آقای پىکر هفت تا مرد سراغ نداری.

سازمان مبارزه با دزدان حرفه ای در ابدار خانه

کازرونی ها باىد از روی زمىن محو شون

رىىس شرکت اىران خودرو

آقای پىکر زانتىا با 3 تاىر حرکت مىکنه

لاف

یک بارجواد با 7مردسوار پارس بودن از بخت بد ماشین پنچر میشه بعد جواد دستی به کمر می زنه میگه اشکال نداره با همین پنچری به راه خود ادامه میدیم مگه نه غلام.

لاف

هی ریس ایران خودرو زانتیا مال سایپاست ای سایپا فهمید

فینگیلی

جواد پیکر لطفآاز فوتبال حرف نزن بگو تومات[زبان][زبان][نیشخند][نیشخند] کیلو چندنا

فینگیلی

آقای سید عباس هاشمی لطفآ کاری کنید تا بچه ها شب جمعه در وبلاگ به بحث ونظرات خود درباره تیم فوتبال و جوادپیکر بپردازند اینطوری جزابتر میشه[چشمک][چشمک][چشمک]