کلام سوم

بسم الله الرحمان الرحيم


پيام تبريك مجتبي خرمايي به مناسبت افتتاح وبلاگ سایتحال که با همت والای دوستان و مسئولین کانون قرآن مسجد ابولفضل(ع) اعضای کانون قرآن به بیشرفته ترین و مدرن ترین وسایل ارتباط جمعی مجمر شده اندجا دارد به چند نکته ضروری که لازم می دانیم اشاره کنیم:

1. اولاً به همه کسانی که در این کار کم نظیر وتحول شگرف،یعنی در به راه اندازی این وبلاگ سایت دست داشته اند وهمت همت کردهاند تبریک عرض می نمایم.

2. به تمام اعضای کانون قرآن سفارش می کنیم اکنون که این مجال فراهم آمده دوستان با حفظ ورعایت آداب وشعائر اسلامی عاقلانه تر وارد شبکه شده، واز بکار بردن جملات رکیک و نا شایست جداً خوداری فرمایند چرا که بجه ها ی مسجد باید الگو و حافظ فر هنگ غنی اسلام باشند نه اینکه خود منبع فاسد و یا غی گری در این شبکه مبارک باشندو مسئولین نیز همت خویش به کمال رسانده جلوی این گونه عملکر دها را بگیرند

و دیگر اینکه حال در این برتوی عنایات خواصه ذات احدیث و تلاش و اخر دوستان این مبارک شبکه که باعث فخر ومباهات بچه های مسجد ابوالفضل است به وجود آمده در جهت تو سعه وارتقای سطح دانش فرهنگ و معلومات دینی دوستان بکوشیم تا نتیجه مطلوب را که از این تجربه کم نظیر انتظار می رود داشته می رود داشته باشیم و در بایان امید آن داریم که دوستان هوشمند و فرزانه ما درجهت فرهنگ سازی هرچه بیشتروبهتر گام برداشته برسطح بینش وزمینه دوستان بیفزایند.

ازآنجا که همه دوستان ما اهل علم، فرهنگ،هنر و ادب می باشد انتظار داریم این گستاخی ما را که در جهت استفاده بهینه که از امکانات بوجد آمده می باشد به بزرگواری خویش ببخشایند .تا جهان باد یاری باد

دوستی باد و دوستاری باددعا گوی شما خرمای بور باهمکاری احمد گورکی ششم دی ماه سال 1383
---------------------------
امروز سالگرد وفات آقای سید علی قاسمی زاده بانی مسجد حضرت ابوالفضل(ع) می باشد.یاد او را گرامی می داریم و از حداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات را خواستاریم.
ظمنا‌به همین مناسبت مجللسی عصر روز پنج شنبه ۱۷/۱۰/۸۳ در مسجد کوی امام زاده برگزار می گردد.همه اعضا کانون جهت شرکت در این مجلس راس ساعت ۲ بعد از ظهر در مسجد حضور داشته باشند./ 4 نظر / 6 بازدید
علیرضا توانا

با اخبار نود درخدمت شما هستیم پور حمزه /هیچ کس قدر استعدادهای من را نمی داند طبق خبرهای گذشته بازیکن مطرحتیم ابولفضل بدلیل بی توجهی مسئولین با پای پیاده و مستومیتهای جدی به رفت جواب این بازیکن را چه کسی خواهد داد. /عباس هاشمی /.

ايمان

اخبار ستاره به شدت تکذيب می شود

ايمان زنده بودی

بعلت عدم رعايت و مقررات تعدادی از پيامها پاک گرديد.در ضمن اگر از اين به بعد در پيامها به شخصی توهين شود پيام پاک خواهد شد.ظمنا اگر با اسم جعلی هم پيام بگذاريد از طريق شرکت پشتيبانان شبکه فرستنده پيام شناسايی خواهد شد.

ستاره

جلسه ورزش به خوبی پیش رفت- محمدراده و قاسم پیکر فعلا محروم به دلیل نزاع و درگیری- عادل رضایی مورد نقد قرار گرفت- جلسه روز جمعه ۱۸/۱۰/۸۳ بود- نمایش فیلم امام زمان نشان داده شد- سید عباس هاشمی از کوره در رفت و حکم محرومیت صادر کرد