ثواب و کباب !!

نمیدونم تا حالا براتون پیش اومده یا نه ؟ دیدید بعضی موقع میخایم محبت ، ارادت و شکسته نفسی ! خودمون رو به یکی نشون بدیم  ولی برعکس اون پیش میاد.

دیروز این قضیه برای من پیش اومد. به یکی از وبلاگها پیامی رو فرستادم از روی محبتی که داشتم. ولی نوشته من طوری شده بود که طرف مقابل از من دلگیر شده بود. ما هم عذرخواهی کردیم و امیدوارم که ما رو بخشیده باشند.

تا رود هر نفسم بی سخن همنفسی

همچو خاری است که در دل شکند هر نفسی

/ 7 نظر / 4 بازدید
هومن

آنقدر برایم پیش آمده که دیگر بسیار حساب شده حرف می زنم و یا می نویسم.

عمادالدین

یا عماد من لا عماد له با سلام .... بالاخره روز اعلام نتایج مسابقه جایزه دارم فرا رسید . خوشحال می شوم به ما ملحق بشوید . برنده مسابقه شناسایی چهره دو پست قبل ، خانم شقایق عزیز هستند . با تشکر از همه عزیزانی که خواسته یا ناخواسته در این مسابقه شرکت کردند به عرض می رسانم که جایزه ایشان که شامل تیتراژ 30 تا از کارتون های ایرانی و خارجی دوره کودکی مان بود ، می باشد . تیتراژهایی مثل علی کوچولو ، چوبین ، جیمبو ، بارپا ، پست من پد ، در برابر باد ، بالتازار ، بابالنگ دراز ، پلنگ صورتی ، گربه سگ ، پت و مت ، وودی ویکر و ...... مطمئنم این جایزه برای شقایق عزیز بسیار شایسته خواهد بود . انشالله اگر باز هم فرصتی دست بدهد ، مایلم مسابقات جایزه دار برایتان بگذارم . اکنون نوبت این است که ببینیم کسی که ارزش گذاشتن این مسابقه را داشته کیست ، این شما و این دوشیزه آزاده مقصودی و اما تصویر امروز یکی دیگر از شاهکارهایم است : http://i33.tinypic.com/254x6xk.jpg با سپاس [گل] از سعه صدر شما لذت بردم و ......

جامانده...

سلام .. به روزم از شما در خواستی شده ازینکه بهم سر بزنید ممنون و خوشحال می شم... از نام شما یادی شده به امید دیدار

مهدی بوترابی

در نظر سنجی وبلاگ اکرنه شرکت فرمایید[نیشخند][گل][دست][هورا]

زیگورات

ممنون از لطفتون. با این موضوع یکساعت پیش من درگیر بودم. مگه میتونست کنار بیاد ....

زلبیال./بلاتبلتلبتنب

زلبیال./بلاتبلتلبتنب